За да се включи в Играта, потребителят трябва да изпълни следните стъпки, описани по-долу:

1. Да хареса Facebook страницата на ДЕВИН;

2. Да приеме приложението и условиятa му, като натисне бутона „Участвай”;

3. Да събере 1500 точки в Играта, за да участва в томболата за поло тениски и тенис ракети HEAD Challenge MP;

4. Да бъде на първо място в дадена седмична класация на Играта, за да спечели награда билет за финала на Турнира на шампионките;

5. Да бъде на второ, трето или четвърто място в дадена седмична класация на Играта, за да спечели награда билет за полуфинала на Турнира на шампионките;

1. Награда 1 – Билет за финала на Турнира на шампионките

Kоличество – 3 бр. Двойни билета

Tеглене – трикратно, по един двоен билет за класиралия се първи в дадена седмична класация от Периода на Играта. Обявяването е в срок до два дни след изтичане на указаните по-долу периоди:

-  01.10.2014 – 07.10.2014
-  08.10.2014 – 14.10.2014
-  15.10.2014 – 21.10.2014

2. Награда 2 – Билет за полуфинала на Турнира на шампионките

Kоличество – 9 бр. Двойни билета

Tеглене – трикратно, по един двоен билет за класиралите се на второ, трето и четвърто място в дадена седмична класация от Периода на Играта. Обявяването е в срок до два дни след изтичане на указаните по-долу периоди:

3. Награда 3 – Поло тениска

Koличество – 60 тениски.

Tеглене – трикратно, по 20 тениски на теглене, в срок до два дни след изтичане на указаните по-долу периоди:

4. Награда 4 – Тенис ракета HEAD Challenge MP

Количество – 3 тенис ракети.

Теглене – трикратно, по 1 тенис ракета на теглене, в срок до два дни след изтичане на указаните по-долу периоди:

Награди 1 и 2 печелят тези, които са на съответното място в дадена седмична класация на Играта.

Ако има потребители, които са с еднакъв брой точки, то местата им в класацията се определят от реда, по който са достигнали резултата си.

Награди 3 и 4 ще бъдат теглени на томболен принцип от всички потребители, които са събрали 1500 точки в Играта.

Всеки участник може да спечели само 1 (една) награда.

Ако участник спечели Награда 1 или 2 в даден период и е на първо, второ, трето или четвърто място в следваща седмична класация, то резултат му не се зачита и наградите печелят следващите в класацията, които не са печелили награда досега и са изпълнили стъпките за участие в Играта.

Всеки участник, който спечели награда, трябва да попълни формуляр, изпратен му на e-mail адреса, с който се е регистрирал във Facebook. В него той трябва да попълни име, фамилия, адрес, телефонен номер и адрес за доставка. Спечелилият участник трябва да изпрати формуляра на посочения в него e-mail адрес, за да може наградата да бъде подадена към куриер за доставка. Всеки печеливш участник трябва да потърси наградата си в срок от 20 работни дни чрез връщане на попълнен формуляр, като Организаторът няма ангажимент за изпращане на непотърсени награди.

Печелившите ще бъдат обявени на Facebook страницата на ДЕВИН до 48 часа след като бъдат изтеглени.

Писмото по електронната поща, уведомяващо потребителите, че са победители, пристига в срок до 1 ден, след като победителите са обявени на Facebook страницата на ДЕВИН.